SKŁAD

 No comments

Coverband AFTER HOURS

Podstawowy skład zespołu After Hours składa się z 5 muzyków i DJ-a.

Artur Bomert – wokalista sesyjny i aktor dubbingowy. Uczestnik konkursów, festiwali a także warsztatów wokalnych między innymi z Elżbietą Zapendowską. W 2011 roku reprezentował Polskę na Eurowizji będąc członkiem chórku Magdy Tull, która wygrała polskie eliminacje. Obecnie jest wokalistą Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.

Michał Mokwiński – gitarzysta, akustyk, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. Ludomira Różyckiego w Kielcach. Jako najstarszy stażem jest naszym Ojcem Dyrektorem, dba o dobry wizerunek i brzmienie zespołu.

Piotr Grudziński – gitarzysta, kompozytor. W 2010 ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Kompozycji, Edukacji, Interpretacji Jazzu. Ma na koncie współpracę z wieloma artystami m.in Magdą Femme, Iwoną Węgrowską, Sławkiem Uniatowskim,zespołami Velvet i Papa Dance.

Zuzanna Ossowska – gitara basowa, ukończyła Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej im.K.Komedy w Warszawie w klasie gitary basowej p.J.Stelmaszczuka, od 2004r . Jedyna kobieta w naszym zespole – jakież jest zdziwienie publiki w szczególności męskiej, gdy wchodzi na scene z takim instrumentem jakim jest gitara basowa.Obecne wspomaga swoim instrumentem zespół SHE MOANS ,zespół występujący w programie SZYMON MAJEWSKI SHOW.

Romek Gąsiorowski –  instrumenty perkusyjne, po mimo młodego wieku ma już w swoim dorobku współpacę z Magdą Femme, Iwoną Węgrowską. Współpracował z firmą Macrokoncert organizującą koncerty i wydarzenia eventowe.

Piotr Borsuk – Prezenter muzyczny z wieloletnim doświadczeniem estradowym i wyjątkowo przyjemnym, radiowym głosem. W czasie przerw umila czas gościom graną przez siebie muzyką.

Współpracowali z nami –Michał Szafraniec, Paweł Skiba, Sławek UniatowskiMichał Mielczarek, Krzysztof Kubiś, Natalia Hołówko, Rafał Klimczuk, Łukasz Dmochewicz, Jarek Kucharczyk, Marta Zalewska, Michał Przybyła,

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>